Aktualności

Artykuły

 • Narodowy Spis Powszechny 2021

  Logo GUS - Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021

  Wejdź na https://spis.gov.pl i spisz się!

  Spis trwa od 1 kwietnia do 30 czerwca 2021 r.

  Czytajwięcejo:
 • Umów wizytę w urzędzie skarbowym

  Ulotka informacyjna dotycząca umawiania wizyt w Urzędzie Skarbowym.

  Uprzejmie informujemy, iż od 16 listopada 2020 r. w naszym województwie uruchomiony został nowy model obsługi podatników. Załatwienie sprawy podczas bezpośredniej wizyty w urzędzie będzie możliwe po jej wcześniejszym umówieniu. Zmiany zostają wprowadzone, aby zwiększyć bezpieczeństwo i komfort podatników.

  Czytajwięcejo:
 • Zarządzenie Prezesa i Dyrektora nr A.0210-27/20 w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii

  Na podstawie § 30 ust. 1 Regulaminu urzędowania sądów powszechnych, art. 22 § 1 pkt lb i art. 54 § 2 Prawa ustroju sądów powszechnych oraz § 12 ust.l i 2 i § 17ust 1 pkt 2 rozporządzenia Rady Ministrów z 16 maja 2020 roku w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, w związku z rozpowszechnianiem się na terenie kraju wirusa SARS-CoV-2 (koronawirusa), mając na celu ochronę zdrowia i życia obywateli oraz zapewnienia bezpieczeństwa w budynku Sądu Okręgowego w Koszalinie.

  Czytajwięcejo:
 • Informacja w sprawie koronawirusa

  W trosce o bezpieczeństwo i zdrowie publiczne obywateli oraz w związku z koniecznością podejmowania działań mających na celu przeciwdziałanie rozprzestrzenianiu się koronawirusa SARS-COV-2 w sytuacji powzięcia wiadomości, że osoba wezwana na rozprawę/posiedzenie (np. strona postępowania, pełnomocnik, obrońca, świadek), wróciła z kraju/rejonu uznanego przez Głównego Inspektora Sanitarnego, jako szczególnie niebezpieczny i podatny na zakażenie koronawirusem lub miała kontakt z osobą, u której stwierdzono zarażenie koronawirusem, prosimy o niezwłoczne przekazanie tej informacji Kierownikowi Sekretariatu Wydziału właściwego, ze względu na zarejestrowanie sprawy - telefonicznie bądź drogą mailową (numery telefonów oraz adres mailowy dostępne są na stronie internetowej).

  Czytajwięcejo:

Rejestr zmian dla: Aktualności